logo

Sposób realizacji zamówienia


A. Kalkulacja ceny
1. Upust 5% dla towarów zamówionych jednorazowo w ilości 10 sztuk lub więcej.
2. Upust 5% przy zamówieniach powyżej 2000 zł.
3. Upust dla zamówień hurtowych można łączyć z upustami od kwoty zamówienia.
4. Przy zamówieniach poniżej 300 zł pobieramy opłatę za pakowanie i wysyłkę w wysokości 10 zł. (płatność przelewem)
5. Przy zamówieniach płatnych za pobraniem pobieramy opłatę za pakowanie i wysyłkę w wysokości 25 zł.

B. Płatności
1. Realizacja płatności przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.
2. Możliwość wysłania przesyłki za pobraniem Pocztą Polską.
3. Płatność gotówką przy dostawie własnym transportem w okolicach Warszawy przy zamówieniach hurtowych (powyżej 2000 zł).
4. Możliwość wysłania przesyłki firmami kurierskimi (Koszty przesyłki i pobrania ponosi Klient).

C. Procedura realizacji zamówienia
Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu przygotowania przez Klienta listy towarów, które chciałby zamówić. Sposób przygotowania listy towarów do zamówienia jest opisany w dziale "Sposób zamawiania".
1. Uzupełnienie danych Klienta w formularzu zamówienia.
2. Wysłanie uzupełnionego formularza zamówienia przez Klienta.
3. Kontakt z Klientem w szczególności wysłanie do Klienta listu elektronicznego (e-mail) z prośbą o potwierdzenie faktu nadesłania formularza zamówienia do firmy T.E.H.System.
4. Od chwili wysłania prośby o potwierdzenie autentyczności formularza zamówienia, Klient powinien wysłać to potwierdzenie w terminie 7 dni, brak potwierdzenia powoduje przerwanie procedury zamówienia. Wysyłając potwierdzenie autentyczności formularza zamówienia, Klient zgadza się z treścią zamówienia w szczególności akceptuje ceny tam podane.
5. W przypadku realizacji płatności przelewem lub przekazem, uregulowanie należności za zamówiony towar powinno nastąpić w terminie 14 dni od momentu potwierdzenia zamówienia przez dokonanie przelewu bankowego lub przekazu pocztowego na adres i konto bankowe podane w potwierdzeniu zamówienia
W przypadku braku uregulowania należności procedura realizacji zamówienia zostaje przerwana. Za moment uregulowania należności rozumie się moment otrzymania pełnej kwoty za zamówiony towar przez firmę T.E.H.System
6. W przypadku przesyłki za pobraniem zamówiony towar będzie wysłany w terminie do 14 dni.
7. Klienci zainteresowani fakturą VAT powinni pamiętać o dodatkowych danych w formularzu zamówienia.
8. Przyspieszyć termin rozpoczęcia realizacji można przez przysłanie faxu lub listu elektronicznego z obrazem dowodu wpłaty lub przelewu bankowego.
9. Rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi w momencie wpłynięcia odpowiedniej kwoty zamówienia na konto bankowe lub otrzymania kopii dowodu wpłaty.
10. Maksymalny czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od firmy T.E.H.System, klient zostanie o takim fakcie powiadomiony emailem. Ostateczny termin otrzymania towaru przez Klienta jest uzależniony od czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie przesyłki w przypadku Poczty Polskiej jest to przeważnie od 2 do 5 dni.
© 2006 T.E.H.System. All Rights Reserved.